تبلیغات
بسیج دانش آموزی دبیرستان طلایه داران شهرستان بهشهر

بسیج دانش آموزی دبیرستان طلایه داران شهرستان بهشهر
 
بسیج یعنی عشق و ایثار
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
تاثیر عمیق افکار امام خمینی ( ره ) در جهان

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری بسیج، «محمد نظر الباری»، استادیار گروه تاریخ دانشگاه «كارناتاكا»ی هند گفت: سیاست‌های امام راحل ( ره ) كه در حال حاضر نیز از سوی رهبری جمهوری اسلامی دنبال می‌شوند، دلیل اصلی تبدیل شدن ایران به قدرت اول خاورمیانه است.

وی ادامه داد: استراتژی‌ها و روش‌های رهبری امام خمینی(ره) كه امروز نیز همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد، ایران را به یكی از كشورهای قدرتمند و مطرح امروز تبدیل كرد.

استاد دانشگاه هند افزود: یكی از نكات جالب توجه در مورد انقلاب اسلامی ایران این است كه مستضعفان و محرومان جامعه نیز نقش مهمی در شكل‌گیری انقلاب و براندازی حكومت شاهنشاهی به رهبری امام خمینی(ره) ایفا كردند.

وی عنوان كرد: توجه این رهبر فرزانه به اقشار ضعیف جامعه و اهمیت بالای این اقشار نزد ایشان یك نمونه متعالی برای دولت‌های سراسر جهان است.

این استاد هندوستانی تأكید كرد: از دیگر نكات مورد توجه در مورد انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی، تأثیر عمیق آن بر جهان اسلام است كه امروز با گذشته چند دهه از آن، همچنان این تأثیر در كشورهای اسلامی احساس می‌شود.

وی در بخش دیگری از ین گفت‌وگو تصرح كرد: غرب در تلاش برای پیدا كردن راهی برای تسلط بر ایران است و یكی از دلایل دخالت آن‌ها در امور سوریه و درگیری‌های این كشور نیز همین است.

محمد نظر الباری گفت: استعمارگران غربی می‌خواهند با عبور از دمشق راهی برای اعمال فشار بر ایران باز كنند. در سوریه گروهی موسوم به «جنگجویان آزادی» كه زیر پرچم ارتش آزاد سوریه فعالیت می‌كنند، تروریست‌های استخدام شده‌ای هستند كه برای آمریكا، عربستان و اسرائیل از دو دهه پیش تاكنون كار می‌كنند.

وی افزود: این گروه‌های تكفیری و سلفی با انجام جنایت‌های مختلف از جمله اهانت به مقدسات مانند هتك حرمت «حجر بن عدی»، درصدد ایجاد فضایی ناآرام برای پیشبرد اهداف این كشورها هستند.

استادیار رشته تاریخ دانشگاه كارناتاكا در پایان گفت: از زمان انقلاب اسلامی ایران، دنیا با قدرت اسلام و اتحاد مسلمانان آشنا شد و از آن زمان تلاش برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان و پیاده‌كردن نقشه‌هایی برای بدنام كردن مسلمانان آغاز شد. اجرای نقشه‌هایی به نام مسلمانان و استفاده از این فضاها برای اهانت به قرآن و اسلام و تحت فشار قرار دادن مسلمان از جمله این اقدامات است.
طبقه بندی: خبر، امام خمینی(ره)،
[ چهارشنبه 8 خرداد 1392 ] [ 06:10 ب.ظ ] [ علی عموزاد مهدیرجی ]
درباره وبلاگ

فرزندان بسیجی ام با حضور خود در هر صحنه ای كه لازم است ، دشمنان زبون را مرغوب و منكوب سازند.
« مقام معظم رهبری »
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

IranSkin go Up