تبلیغات
بسیج دانش آموزی دبیرستان طلایه داران شهرستان بهشهر

بسیج دانش آموزی دبیرستان طلایه داران شهرستان بهشهر
 
بسیج یعنی عشق و ایثار
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: وصیت نامه بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی از آنچنان غنایی برخوردار است كه می توان راهكارهای پیشرفت و راه حل غالب مشكلات را در آن یافت و از جمله یكی از بهترین محك ها برای شناخت كاندیدای اصلح است.

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری بسیج، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی- رئیس سازمان بسیج مستضعفین- در بازدید از قرارگاه شهید فهمیده و ستاد برگزاری سالگرد ارتحال امام (ره) اظهار داشت: امام خمینی علیه الرحمه آموزه های فراوانی برای بشریت بجا گذاشت كه می تواند تا قرن ها راهنمای بشریت برای سعادت باشد كه گل سرسبد این آموزه ها ولایت فقیه است.
سردار نقدی وصیت نامه امام را یكی از ماندگارترین آموزه های امام عنوان نموده و گفت: اگر هر روز این وصیت نامه را بگشایی می توانی مهمترین نكات در مورد مسائل روز را درون آن بیابی. در این وصیت امام فرمودند "وصیت من به ملت شریف آنست كه در تمام انتخابات در صحنه حاضر باشند"، این وصیت تكلیف امروز ماست.
ایشان در ادامه تصریح كرد: حضور هرچه گسترده مردم پای صندوق های رای، برگزاری انتخابات سالم، آرام و امن، و آگاهی و هوشیاری در انتخاب اصلح، اجرای وصیت امام است و مصرع حماسه سیاسی را كه انتخابات است با عظمت تمام خواهد سرود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص پیامدهای حضور گسترده در انتخابات بیان كرد: اقتدار ایران در عرصه بین المللی و افزایش قدرت چانه زنی بر احقاق حقوق ملت در مذاكره 1+5 ، در ارتقاء روحی و معنوی نهضت های آزادی بخش و كشورهای استقلال طلب و بالا گرفتن امواج آزادی خواهی در جهان، نتیجه حضور گسترده مردم خواهد بود.
وی همچنین تقویت وحدت ملی و وحدت اسلامی را در جهان از دیگر نتایج حضور پرشور در انتخابات دانسته و افزود: از پیامدهای دیگر، مایوس شدن مستكبران از فشارها و شكست پروژه تحریم آمریكا و افزایش میزان مقبولیت و نفوذ نظام سیاسی جمهوری اسلامی در ابعاد داخل و خارج می باشد كه به نحو ملموسی وضع اقتصادی را بهبود و و ضریب امنیت ملی را افزایش می دهد.
جانشین فرمانده كل سپاه در امر بسیج، رای ایرانیان را در سرنوشت جهان، تعیین كننده دانست و ادامه داد: اگر ما مشاركت جدی و حداكثری در انتخابات داشته باشیم حتی اگر آمریكا بخواهد لجبازی كند و تحریم ها را ادامه دهد متحدین و همپیمانانش، او را همراهی نخواهند كرد چرا كه حضور پرشور ملت در انتخابات، به همه دنیا ثابت می كند آنكه پایدار است ایران است.


وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: مردم با نگاه به وصیت نامه امام خمینی علیه الرحمه و مقایسه دیدگاه های كاندیداها با وصیت نامه ایشان به راحتی می توانند كاندیدای اصلح را تشخیص دهند. امام در وصیت نامه خود می فرماید "تحریم اقتصادی و اخراج كارشناسان خارجی تحفه ای الهی بود كه ما از آن غافل بودیم" و وصیت امام (ره) این است كه "زندگی انسانی شرافتمندانه را ولو با مشكلات بر زندگانی ننگین با بردگی اجانب ولو با رفاه حیوانی ترجیح دهید".
سردار نقدی تصریح كرد: امام راحل (ره) هم معتقد به اقتصاد مقاومتی بود و در وصیت به نسل آینده اینگونه نوشت "بر دولت ها و دست اندركاران است چه در نسل حاضر و چه نسل های آینده كه از متخصصین خود قدردانی كنند و آنان را با كمك های مادی و معنوی تشویق بكار نمایند و از ورود كالاهای مصرف ساز و خانه برانداز جلوگیری نمایند و به آنچه دارند بسازند تا خود همه چیز بسازند".
وی با تاكید بر تطبیق فرمایشات امام و صحبت ها و اندیشه های كاندیداها، تصریح كرد: امام راحل فرمودند "رییس جمهور و وكلا از طبقه ای باشند كه محرومیت و مظلومیت مستضعفان و محرومان جامعه را لمس نموده و در فكر رفاه آنان باشند نه از سرمایه داران و زمینخواران و صدرنشینان مرفه غرق در لذت ها و شهوات كه تلخی محرومیت و رنج گرسنگان و پابرهنگان را نمی توانند بفهمند" همه ی اینها وصیت های امام خمینی علیه الرحمه است و بهترین محك برای تشخیص كاندیدای اصلح می باشد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان از تلاش های فراوان همه ی دست اندركاران برگزاری سالگرد ارتحال امام (ره) تقدیر كرد و با تشكر از سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) به عنوان مسئول اصلی در اجرای این مراسم و همه ی نهادها و دست اندركاران افزود: امسال استقبال گسترده ای از این مراسم خواهد شد و اعضای ستاد برگزاری این موقعیت را قدر بدانند كه می توانند میزبان صدها هزار زائر مخلص از سراسر كشور باشند كه به عشق امام راحل و زیارت امام خامنه ای عزیز به حرم مطهرمی آیند.


طبقه بندی: بسیج ، مناسبتی،
[ دوشنبه 13 خرداد 1392 ] [ 07:33 ب.ظ ] [ علی عموزاد مهدیرجی ]
درباره وبلاگ

فرزندان بسیجی ام با حضور خود در هر صحنه ای كه لازم است ، دشمنان زبون را مرغوب و منكوب سازند.
« مقام معظم رهبری »
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

IranSkin go Up